5 Basit Çiğ Vegan Sosu

Sade eski salata yeşilliklerinden bıktınız mı (onlarda yanlış bir şey yok!)? Bir sonraki salatanızı lezzetli bir çiğ sos ile canlandırın. Çılgın sarımsaktan çok havalı çiftliğe kadar, burada her damak tadına uygun bir sos var.

Tüm bu tarifleri yapmak çok kolay, bu yüzden bahane yok! Zevk tomurcuklarınız mutlu dansı yapacak, inan bana!

Basit çiğ sarımsaklı salata sosu

Sarımsak sever misin? Anladın! Bu basit çiğ sarımsak sosu çoraplarınızı sallayacak (eğer giyerseniz!). 3 diş sarımsaklı bu salata sosu korkaklar için değil!

İkinci gün, Sezar sosunu andıran daha kalın, daha kremsi bir doku alır. Yum!

Ham ahır sosu

“Gerçek” çiftlik pansumanını kaçırıyorsanız, o zaman bu Raw Ranch pansumanını denemelisiniz! Farkı bilmeyeceksin! Oh çok havalı ve kremsi, bu pansuman yeşillik yığınınız için mükemmel veya lezzetli bir sebze sosu olarak kullanılır.

Kaju, bu tarifin şaşırtıcı ana bileşenidir.

ham pansuman

Özünde saf olanlar için, işte basit ve lezzetli bir Raw Vinaigrette. Tadı biraz tatlı ve keskin, en sevdiğim tariflerden biri olan Avokado Dulse Salatası’nın üzerine serpmek için mükemmel.

Bu salata buzdolabında 5 güne kadar saklanacaktır.

Çiğ Çilek Vinaigrette

İşte size canlandırıcı bir sos: Çiğ Çilek Sosu. Çilekler, elma sirkesinin asitliğine lezzetli bir tatlı muadili ekler. İlave tatlandırıcı gerekli değildir.

Sadece dört malzemeyle – çilek (tabii ki!), zeytinyağı, elma sirkesi ve deniz tuzu, bu sos yapmak çocuk oyuncağı.

Çiğ kırmızı biber sosu

Bu Çiğ Kırmızı Biber Salatası göründüğü kadar güzel! Biraz baharatlı ama sadece ustaca, büyük bir yeşil salata için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Zencefil ve sarımsak bu tarife olağanüstü güzel bir tat veriyor!

Sıçrat onu!

Bunun gibi tariflerle çok sevdiğiniz SAD (Standart Amerikan Diyeti) soslarını kaçırmayacaksınız. Önce hangisini deneyeceksin? Zor karar – hepsi çok iyi!

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.