Babalar Günü için Çiğ Tatlılar

Neredeyse babalar günü! Hayatının en sevdiğin tatlıdaki baba kim? Bu basit çiğ tatlılardan biri kesinlikle tatlı dişini tatmin edecek! Kremalı tatlıları seviyorsa, çiğ cheesecake veya çiğ muz kremalı pasta deneyin. Daha basit bir yemek için çiğ elmalı turta veya çiğ havuçlu buzdolabı keki yapın. Ne yapmaya karar verirsen ver, hayatında baban için büyük bir hit olacağından emin olabilirsin!

Ya babam “çiğ gıda” sevmiyorsa? Ona söyleme ! Bilmediği şey ona zarar vermez 🙂

Çiğ muz kremalı pasta

Bu lezzetli ve basit çiğ tatlıyı yenemezsin. O kadar pürüzsüz ve kremsi ki, aynı zamanda yapımı da kolay olan bu çiğ muz kremalı turta babanızı etkileyecek! (Herkes bundan birkaç saniye ister, bu nedenle büyük bir gruba hizmet ediyorsanız, ikiye katlamak isteyebilirsiniz.)

Kaju fıstığı, hindistancevizi, hurma, bal ve muz (tabii ki!) bu lezzetli tarifin ana malzemeleri.

çiğ peynirli kek

İşte ham olmayan babanızın bile seveceği basit bir çiğ tatlı! Bu zengin ve lezzetli çiğ cheesecake gerçek tadında, deneyin ve görün.

Bu cheesecake’de macadamia fıstığı, hurma ve kaju fıstığı bulunur. Yum!

çiğ elmalı turta

İşte çiğ elmalı turtayı seven babalar için harika, basit bir çiğ tatlı. “Süslü” bir tatlı olmasa da, bu çiğ elmalı turta hem lezzetli hem de doyurucudur ve babamın özel gününden bir hafta öncesine kadar yapılabilir!

Babam buralarda olsaydı, elmalı turtayı sevdiği için ona bunu yapardım. Ah baba, sana daha yakın yaşamak isterdim!

Çiğ Havuçlu Buzdolabı Kek Tarifi

Havuçlu keki kim sevmez? Bu basit çiğ tatlı, fırında havuçlu kekin harika dokusuna ve tadına sahiptir ve buzdolabında birkaç gün iyi kalır. Hatta mükemmel hale getirmek için kremsi bir kaju kreması bile var.

Babalar Günü için bu Çiğ Havuçlu Buzdolabı Pastası ile popunuzu şaşırtın!

Çiğ çikolatalı mus

Çikolata daha çok babanızın işiyse, ona bu pürüzsüz ve kremsi çiğ çikolatalı mus ile davranın. Çok basit – sadece mutfak robotunuza ihtiyacınız var.

Avokado, muz ve kakao ile birlikte gizli içeriktir. Çok iyi !

Hmm, hangisini yapmalı?

Kararını veremiyor musun? Her zaman birden fazla tatlı yapabileceğinizi unutmayın! Aslında, çiğ tarif dizininde daha fazla tatlı bulabilirsiniz. Ee n’aber sen babalar gününde babaya ne yapılır?

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.