Baharatlı Mantar Şiş – Temiz Bir Tabak

Kırmızı biber ezmesinin dokunuşu, bu basit mantar şiş garnitürünü, herhangi bir Asya veya Orta Doğu pilav ve et ana yemeği için mükemmel, hafif baharatlı ve ağız sulandıran bir eşlik haline getiriyor. Ya da vejeteryan yemeğinizin yıldızı olarak kullanın. Hava güzelse ve ızgara havasındaysanız, hoş bir dumanlı lezzet için ızgara yapabilirsiniz, ancak fırında da aynı şekilde giderler. Zevk almak!

Dondurucu pişirme ile basit tutun

Yemekleri önceden hazırlamak ve dondurucuda el altında tutmak, herhangi bir diyet değişikliğini sürdürülebilir kılmanın en iyi yollarından biridir. Çoğu gün mutfakta daha az zaman harcarsınız ve açlık ya da can sıkıntısı baş gösterdiğinde her zaman hazır bir şeyiniz olur. Paleo AIP için Dondurucu Pişirme ile, size yardımcı olmak için en sevdiğiniz 30 otoimmün protokol blog yazarından 123 kanıtlanmış tarif alacaksınız. Toplu yemek pişirmek ve ilerlemek için tasarlanan her tarif, saklama, dondurma ve yeniden ısıtma için talimatlar içerir. Günün her öğünü için tarifler ve özel günler için de tarifler var! E-kitap şu anda 18,90 $ karşılığında dijital olarak indirilebilir.

acleanplate.com'dan Mantar Şiş Tarifi #paleo #aip #autoimmuneprotocol

mantar şişleri

Bu hızlı ve kolay, hafif baharatlı mantar şişlerini en sevdiğiniz Asya veya Orta Doğu pilavı ve et yemekleri ile servis edin ya da vejeteryan yemeklerinde meze olarak kullanın.

Diyet: AIP, Süt Ürünleri İçermez, Yumurta İçermez, Glutensiz, Ceviz İçermez, Paleo, Peskataryan, Vejetaryen

Talimatlar

  • Tüm malzemeleri geniş bir kapta birleştirin ve iyice karıştırın, ardından buzdolabında 30 dakika marine edin.

  • Fırını önceden 350 derece F’ye ısıtın. Mantarları dört adet ıslatılmış metal veya bambu şiş arasında eşit olarak bölün.

  • Şişleri ağız kenarlı bir fırın tepsisinin üzerine rafa yerleştirin. 9 ila 12 dakika yumuşayana kadar kızartın.

bu tarifi denedin mi?#ACleanPlateAIP ile paylaşın ve etiketleyin!

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.