Beyaz Beyaz Şanti • ve video Beyaz şanti nasıl yapılır • İki mor incir

Çırpılmış beyaz peynir hakkında onu çok lezzetli yapan şahane bir şey var! Beyaz peyniri kremalı beyaz peynir sosuna çırpmanın temel konsepti basit ve çok basit, ancak hayat değiştiriyor! Nohutları humusa çırpmaya benzer şekilde, bu beyaz peynirli şanti tarifini en kısa sürede yapmalısın!

neden beyaz peynir kırbaç

Feta peynirini sarımsak, kaliteli Mina zeytinyağı ve taze otlar gibi çok basit tatlandırıcılarla çırpmak, onu enfes bir oluşuma dönüştürüyor.

Dokuyu süper kremsi yapmak için Yunan yoğurdu, ekşi krema ve krem ​​peyniri ayrı ayrı eklemeyi denedim. Ekşi krema ardından tart yoğurdu tercih ettim.

Beyaz şanti sosuna batırarak pideyi tutan bir el.

Mutfak robotunda çırpıldıktan sonra, çırpılmış beyaz peynirin ne kadar ince veya kalın olduğunu kontrol edebilirsiniz. Lezzetli bir kontrast için biraz baharat ve bal ekleyebilirsiniz.

Beyaz peynir şanti yapmanın güzelliği, onu sadece daldırma sosu olarak kullanmak değil, çok daha fazlası!

Çırpılmış beyaz peynir nasıl kullanılır
Bir tabakta beyaz peynir sosu, pide cipsi, salatalık, elma, zeytin, Fas zeytinyağı, taze otlar

Çırpılmış beyaz peynir nasıl yapılır

Bu beyaz peynir tarifi için bir mutfak robotuna veya yüksek hızlı bir karıştırıcıya ihtiyacınız olacak. Ben daha çok bir mutfak robotu tercih ederim! Ardından malzemelerinizi hazırlayacaksınız. Bu daldırma çok basit malzemeler kullanır.

Çırpılmış Feta Malzemeler:

beyaz peynir, zeytinyağı, sarımsak, yunan yoğurdu, bal, tuz ve biber dahil olmak üzere çırpılmış beyaz peynir malzemeleri

Artık beyaz peynir sosu tarifi için temel malzemelere sahip olduğunuza göre, hazırsınız. Yine de tepesi yapmanızı şiddetle tavsiye ederim! Pişman olmayacaksın ! Dalışın üzerinden geçen tepedir, aslında ben sadece daldırma yarısına ekliyorum. Ve bunun temel nedeni, eğer birisi sosları sevmiyorsa, o zaman beyaz peynirin saf mutluluğunun tadını çıkarabilir!

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.