Bir hava fritöz içinde pastırma sarılı kuşkonmaz

Tarife git

Bu Bir hava fritöz içinde pastırma sarılı kuşkonmaz çok basit, bir o kadar da lezzetli! Kolay bir garnitürden sadece birkaç malzeme uzaktasınız!

Hava Fritözü Pastırmalı Hava Fritözüne Sarılmış Kuşkonmaz

Bu tarifi neden seveceksiniz

Beni TÜMÜNDEN tanıyorsanız, fritözüme olan saplantımın güçlü olduğunu (ve muhtemelen her zaman öyle kalacağını) bilirsiniz. Derin yağda kızartılmış kabak ve derin yağda kızartılmış Asya kavrulmuş brokoli gibi her türlü sebze garnitürünü pişirerek tekrar tekrar kullandım. Bugün Fritöz Kuşkonmaz tarifimizi BACON ekleyerek canlandıracağız ve size söyleyeyim, bu Bacon Wrapped Fritöz Kuşkonmaz mutlak BOMB. Yapması ÇOK basit, ancak kuşkonmazınızı bir sonraki seviyeye taşıyacak tuzlu pastırma ile süsleyin. Bu garnitür tarifine bayılacaksınız!

Kuşkonmaz sizin için iyi mi?

Kesinlikle, EVET, kuşkonmaz sizin için iyidir. Kuşkonmaz sadece lif, folat ve A, C ve K vitaminleri açısından zengin olmakla kalmaz, aynı zamanda sindirime yardımcı olur. Tüm bunlara ek olarak, onları saymak isterseniz kuşkonmazın kalorisi düşüktür. Temelde domuz pastırması sarılı kuşkonmazı bir fritözde pişirmek bu akşamki akşam yemeği için harika bir fikir!

Bir yemek tabağı üzerinde düzenlenmiş bir hava fritöz içinde kuşkonmaz sarılı pastırma

Gerekli Malzemeler

Pastırmayla sarılmış HERHANGİ BİR ŞEY, muhtemelen titiz ve çıkarılması zor görünüyor, ama bu sefer değil! Hava fritözü tüm işi yapacak. Pastırma Sarılmış Kuşkonmaz Tarifi Hava Fritözü yapmak için ihtiyacınız olan her şey:

  • bir demet kuşkonmaz
  • Zeytin yağı
  • tuz
  • 5-6 dilim pastırma

Pastırma sarılı kuşkonmaz için hava fritözü nasıl yapılır

Hazırlamak
Hava fritözünü açın ve tamamen ön ısıtmaya bırakın. Kuşkonmazların uçlarını kesin ve bolca tuz serperek yağda kızartın.
sarmak için
Bir dilim pastırmayı kuşkonmazın ucuna mümkün olduğunca sıkı bir şekilde sarın ve dikkatlice fritöze yerleştirin. Bunu kalan tüm kuşkonmaz uçlarıyla tekrarlayın ve bunları da fritöze koyun.
Pişirmek
Kuşkonmazın bir tarafını bir süre pişirin, ardından diğer tarafını çevirerek pastırma gevrekleşinceye kadar pişirin.
Hizmet etmek
Pastırma sarılı kuşkonmazınızı istediğiniz şekilde servis edin ve YEMEK! Zevk almak!

Hava Fritözü Pastırmalı Hava Fritözünde Katmanlı Kuşkonmaz

Servis ipuçları

Bu kuşkonmaz, en sevdiğiniz protein tarifine eşlik etmek için harika. Kahveyle ovuşturulmuş sulu bir biftek ya da belki bir dilim hava-kızarmış domuz bonfile ile servis etmenizi öneririm, ama siz dilediğiniz şekilde servis edebilirsiniz. Sağlıklı patates püresi veya karnabahar püresi eklemek tabağınızı güzelce bitirir!

Pastırma Sarılmış Kuşkonmaz Hava Fritözü SSS

Ne tür pastırma kullanmalıyım?
Kişisel tercihlerinize bağlıdır! Ben standart bir pastırma dilimini kullanmayı tercih ediyorum çünkü fritözde çıtır olmasını seviyorum, ancak isterseniz daha kalın bir dilim pastırma kullanabilirsiniz.
Neden kuşkonmazın uçlarını kırmam gerekiyor?
Kuşkonmaz uçlarının uçları, daha az hassas ve yemesi zor olan “odunsu” bir dokuya sahiptir. Bu nedenle mızraklarınızı pişirmeden önce uçlarını kırmanız önemlidir.
Onları önceden toplayabilir miyiz?
Evet, bunlar KESİNLİKLE önceden monte edilebilir! Sadece onları sarın ve keyfini çıkarmaya hazır olduğunuzda fritöze koyun.

Oval bir plaka üzerinde bir hava fritöz içinde kuşkonmaz sarılı pastırma

daha kolay fritöz tarifleri:

İçindekiler

  • 1 bir demet kuşkonmaz
  • 1 çay kaşığı Zeytin yağı
  • tuz
  • 5-6 dilimler Domuz pastırması

Beslenme bilgileri:

kalori: 117kalori (%6) karbonhidratlar: 4g (%1) Protein: 5g (on%) Şişman: ong (%15) Doymuş yağ: 3g (19%) Çoklu doymamış yağlar: 2g Tekli doymamış yağ: 4g Trans yağ: 1g Kolesterol: 15mg (%5) Sodyum: 147mg (%6) Potasyum: 225mg (%6) Lif: 2g (%8) Şeker: 2g (%2) A vitamini: 689kullanıcı arayüzü (%14) C vitamini: 5mg (%6) Kalsiyum: 23mg (%2) Ütü: 2mg (%11)

Beslenme Sorumluluk Reddi

Food Faith Fitness’ta yazılan ve üretilen tarifler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.

Bir hava fritözüne kuşkonmaz sarılı domuz pastırması fotoğraf kolajı

FFF’İ PINTEREST, FACEBOOK VE DAHA FAZLA TAKİP EDEREK HABERDAR OLUN (VE SAHNE ARKASI ANLAYIŞLARINA ÖZEL OLSUN) twitter!

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir, ancak yalnızca gerçekten kullandığım ürünleri ve <3. FFF'yi desteklediğiniz için teşekkür ederiz!
Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.