ButcherBox hakkındaki dürüst incelemem | lezzetli tat

Dürüst Kasap İncelemelerim: Bu Et Teslimat Hizmeti Buna Değer mi? Et iyi mi? Size para kazandırıyor mu? Öğrenmek için okumaya devam edin!

ButcherBox gönderimin kutusunu açmamı izle

Not: Bu videoyu YouTube’dan da izleyebilirsiniz.

ButcherBox İncelemeleri: ButcherBox Nedir?

ButcherBox, zulüm içermeyen, hormon içermeyen ve antibiyotik içermeyen et kesimleri sunan aylık bir et aboneliğidir. Bu son derece önemlidir çünkü hayvan ne yerse, siz onu yersiniz.

ButcherBox, yemek başına 6,00 dolardan daha az bir fiyata %100 otla beslenmiş ve otla işlenmiş sığır eti, organik serbest dolaşan tavuk ve miras cins domuz eti sunar. Bu benim ButcherBox hakkındaki dürüst incelemem. Bu hizmetin buna değer olup olmadığını öğrenmek için okumaya devam edin!

ButcherBox İncelemeleri: Et Kalitesi

Bu ButcherBox’ı seviyorum etik olarak yetiştirilmiş hayvanlardan kaliteli et sağlamaya kendini adamıştır. Kendimi ve ailemi, iyi bir yaşam sürmüş ve doğanın istediği gibi yaşayabilmiş hayvanlardan besleyerek iyi hissediyorum.

İşte etlerinin kalitesi hakkında biraz:

  • Biftek: Antibiyotik veya hormon içermeyen %100 otla beslenmiş ve otla bitirilmiş sığır eti. İnekler, tüm hayatlarını bir merada geçirmek için yetiştirildi.
  • Tavuk: Otlak, serbest dolaşan ve organik. Tüm tavuklar, gaddarlık içermediği sertifikasına sahiptir; bu, tavukların dış mekana ve barınağa erişimi olduğu ve %100 organik vejetaryen diyetle beslendiği anlamına gelir.
  • Domuz eti: Antibiyotik veya hormon içermeyen bir miras türü. Domuzlar merada veya açık ahırlarda altlık ile yetiştirme standartlarını karşılayan standartlarda yetiştirilir.

Grass-Finished ne anlama geliyor?

Çim besleme, bitmiş çimden çok farklıdır. Mağazadan satın alınan “otla beslenen” et, hayvanların otla beslenen bir diyetle yetiştirildiği anlamına gelmez. Ne yazık ki, otla beslenen inekler demektir başladı otla beslenir, ancak daha sonra yaşamlarının geri kalanında bir besi yerinde tahılla beslenirler. Yüksek kaliteli, mağazadan alınmış sığır eti, otla beslenmiş, tahılla işlenmiş sığır eti olarak etiketlenmelidir.

Amerika Birleşik Devletleri’nde satılan tüm sığır etinin %97’si, bir besi yerine gönderilen ve tahıl diyetiyle beslenen ineklerden geliyor. Hayvanın ne yediği, etinde ne olduğuna dönüşür.

ButcherBox İncelemesi: Lezzet Kalitesi

ButcherBox sadece insanca ve doğal olarak yetiştirilmiş en yüksek kaliteli ete sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda şimdiye kadar sahip olduğum EN LEZZETLİ sığır eti, tavuk ve domuz eti!

Tavuk, tavuktan çok daha lezzetlidir. Sığır eti umami aromasıyla patlıyor. Domuz eti sulu ve lezzetlidir. Hiç bu kadar güzel et yemediniz. ButcherBox, kaynaklarını hayvanları düzgün bir şekilde yetiştiren ve yaşamları boyunca tükettikleri doğal gıdalarla besleyen çiftliklerden temin eder. Farkı gerçekten hissedebilirsiniz!

ButcherBox İncelemesi: Maliyet

ButcherBox ile ailenizin yaşam tarzına ve bütçesine uygun birkaç farklı kutu seçeneği arasından seçim yapma esnekliğine sahipsiniz. ButcherBox fiyatları ortalama bir marketten yemek başına biraz daha yüksek olsa da, kolaylık, kalite ve seçim gerçekten fiyatı oluşturuyor.

organize kutu

Düzenli bir kutuyla, et parçalarını seçme veya bir sonraki adımda ne deneyeceğinize karar verme konusunda endişelenmenize gerek yok. Bu kutu, müşterilerin yeni bir şeyler denemelerine veya denenmiş ve gerçek favorilerin tadını çıkarmasına olanak tanıyan en kaliteli et seçimini sunan ButcherBox ekibi tarafından küratörlüğünü yaptı.

Klasik kutu: Kutu başına 137 dolar, 8-11 pound et veya 24 öğün içerir.

Büyük kutu: Kutu başına 253 $, 16-22 pound et veya 48 öğün içerir.

Özel kutu

Özel kutu, müşterilerin bu gönderi için yemek hazırlığı ve gece bifteklerinden üçlü veya hamburger gibi yaz barbeküsü zımbalarına kadar istedikleri et parçalarını seçmelerine olanak tanır.

Klasik kutu: Kutu başına 159 $, 9 ila 14 pound et veya 30 öğün içerir.

Büyük kutu: Kutu başına 288 dolar, 18-26 pound et veya 60 öğün içerir.

ButcherBox İncelemeleri: Kolaylık ve Nakliye

3 küçük çocuğum var. Bana zaman kazandıracak her şey, ben varım. ButcherBox’ın eti ücretsiz olarak ön kapıma göndermesinden daha iyi ne olabilir? Şimdi ürünlerimi ve temel malzemeleri kilerimden satın almam gerekiyor. Çok daha kolay!

Kutum her 4 haftada bir teslim ediliyor. Her 2, 4, 6 veya 8 haftada bir teslim edilmesini seçebilirsiniz. Siparişiniz gönderilmeden birkaç gün önce bir e-posta alırsınız, böylece gerekirse bu ay kutunuzda ayarlamalar yapabilir veya şehir dışındaysanız teslimat tarihini değiştirebilirsiniz. Herhangi bir değişiklik yapmazsanız, daha önce sipariş ettiğiniz kutuyu size gönderecektir.

Et dondurulmuş olarak gönderilir coğrafi konumunuza göre özenle hesaplanmış belirli bir miktarda kuru buzla dolu yalıtılmış ve ekolojik bir kutuda. Tüm ambalaj malzemeleri biyolojik olarak parçalanabilir veya geri dönüştürülebilir. En iyi kısım? Teslimat her zaman ücretsizdir!

İçeriden bilgi alma ipucu: Torunlarım kuru buzla oynamayı çok seviyor! Bir kase suya koyacağız ve bilimmiş gibi davranacağız!

kasaptan et siparişi ile duran kız

ButcherBox İncelemesi: Her Ay Ne Sipariş Etmeliyim?

5 kişilik bir aileyiz. 12 kesim et seçmenize izin veren Büyük Kişiselleştirilmiş Kutu’yu alıyorum.

Her ay sipariş veriyorum:

  • Kendim parçaladığım 8 bütün tavuk, sonra karkasları ev yapımı kemik suyu yapmak için kullanıyorum (dolarımdan en iyi şekilde yararlanıyor!)
  • 2 kilo dana kıyma
  • 2 kilo domuz eti
  • 1 sipariş domuz pirzolası (belki en sevdiğim!)
  • 1 “eğlenceli et” Bu ay domuz but, tri-tip, kaburga, biftek (kaburga eti benim favorim!), dana güveç eti, rosto veya domuz bonfile gibi yapmak istiyorum.
  • Ayrıca her siparişte Free Bacon For Life (1 paket), Free Beef For Life (2 lbs) ve Free Wings For Life (3 libre) alıyorum, hepsi ÜCRETSİZ!

İçeriden bilgi alma ipucu: ButcherBox bir Ömür Boyu Anlaşma yürüttüğünde, bir kerelik ücret karşılığında kutunuza eklemeniz yeterlidir (genellikle yalnızca bir kez ödediğiniz 50 dolardan azdır). 2 teslimatta kendini amorti eder, ancak ButcherBox’a abone olduğunuz sürece teslimatlarınızda ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Ne sunduklarını görmek için her ay Üye Fırsatlarını her zaman kontrol edin!

nakliye kutusunda donmuş kasap eti

ButcherBox İncelemesi: Buna Değer mi?

ButcherBox %100 buna değer!

Bütün etimi buradan alıyorum. ButcherBox fiyatları, özellikle kolaylık ve kalite açısından, mağazada harcayacağımla gerçekten karşılaştırılabilir.

Mevcut Kasap Kutusu Promosyonu

Tastes Lovely okuyucularına özel teklifler almak için ButcherBox ile iletişime geçtim! Bu bağlantı ile ne olduğunu öğrenin!

ButcherBox Tarif İlhamı

Lezzetli ButcherBox Et Teslimatınızı nasıl kullanacağınızı öğrenmek için aşağıdaki tariflere göz atın!

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.