Kiler zımbalarıyla yapılan 20’den fazla vegan tarifi

Kiler zımbalarıyla yapılan 20’den fazla vegan tarifi! Temel malzemeler gerektiren, ancak lezzetten yoksun olmayan kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve tatlı fikirleri. Bir sürü glütensiz ve yağsız seçenekler de.

(Rahat bir akşam yemeği için fikirlere ihtiyaç duyduğunuzda geri gelmek için bunu daha sonra geri döndüğünüzden emin olun!)

Bu zamanlarda hepinize yardımcı olabilecek yayınlayabileceğim içeriği düşünüyordum ve basit kiler malzemelerini kullanarak hazırlayabileceğiniz bir dizi tarif bariz bir uyum gibi görünüyordu. Sonuçta, genellikle basit ve basit tarifler benim favorim. Temel malzemelerle oluşturabileceğiniz lezzet miktarı beni her zaman şaşırtmıştır.

Tabii ki, bazı günler sade pirinç ve fasulyeyi bir çiseleyen tahinle karıştırıyorum. Veya arka arkaya 3 kez yulaf yiyin. Ama yemek yapmak benim için aynı zamanda bir terapi ve mutfakta yaratıcı olmak her zaman eve çok fazla neşe yayar.

Bu yüzden blogumu gözden geçirdim ve basit olan, ancak malzemelerin lezzetini ve sadeliğini vurgulayan favori tariflerimi seçtim. Makarna düşünün, patates kızartması, her çeşit pilav, erişte, çorba, köri… Ayrıca tatlılar da ekledim çünkü çikolata = şu anda büyük bir ruh hali.

Bu tarifleri yaparken elinizde ne varsa eklemekten çekinmeyin. Örneğin, belirli bir sebzeniz yoksa, çoğu zaman onu seçtiğiniz başka bir sebzeyle değiştirmek için çalışır. Aynı şekilde, ne yemek istediğinize / ne yemek istediğinize bağlı olarak fasulye çeşitlerini ve baharatları değiştirmekten çekinmeyin. Ve tabii ki, herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, bana e-posta göndermekten veya Instagram’da bana DM atmaktan çekinmeyin!

Kiler zımbalarıyla yapılan 20’den fazla vegan tarifi

Temel malzemeler gerektiren, ancak lezzetten yoksun olmayan kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve tatlı fikirleri.

Yorumlarda bana bildirin: Bu vegan kiler zımba tariflerinden hangisi favorinizdi? En sevdiğiniz temel malzeme yemeği nedir?Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.