Orange Mule 3 yolu – İyi 4 Hayat Yiyin

Turuncu Katır 3 Yollu

Bu tarifin sponsoru Florida’nın doğal hali. Bu Orange Mule Three Ways’i yapmak için ürünlerini kullandım. Görüşler ve metinler tamamen bana aittir. Son.

Zencefilli bira ile yapılan katır kokteylleri en sevdiğim içeceklerden biridir. Kocamla tanıştığımdan ve özel günlerde kokteyl içmeye başladığımdan beridirler. Mules’ı ne kadar çok sevdiğimi bilerek, bu yaz aileme ve misafirlerime hizmet etmek için kendi benzersiz versiyonlarımı yaratmak istedim. Onlara Orange Mules Three Ways diyorum ve üç versiyonun da sansasyonel olduğu kanıtlandı.

Üç versiyonda basit ama lezzetli Orange Mule, Orange Blackberry Mule ve Orange Pineapple Champagne Mule bulunur.

Benim favorim eşsiz ve ferahlatıcı bir tada sahip olan Orange Blackberry Mule, yaz için mükemmel. Orange Pineapple Champagne Mule daha tropikal bir tada sahiptir ve daha kabarcıklıdır ve Orange Mule daha basit ama yine de inanılmaz lezzetli bir versiyondur.

Turuncu 3 Yollu Katır |  iyi yemek 4 hayat Turuncu 3 Yollu Katır |  iyi yemek 4 hayat

Bu içecekler için Florida’s Natural® marka portakal suyu kullandım. Florida’s Natural, sadece bir bileşen olan Florida portakallarıyla yapılır ve onu kokteyller için mükemmel olan lezzetli, taze tatma portakal suyu yapar.

Ayrıca, 8 onsluk bir bardak portakal suyu, folik asit, potasyum gibi temel vitaminler ve mineraller ve önerilen günlük C vitamini dozunuzla birlikte yaklaşık iki porsiyon tam meyve sağlar.

Turuncu 3 Yollu Katır |  iyi yemek 4 hayat

Genel olarak, üç versiyonun tümü olağanüstü ve yaz için mükemmel. Bunları 4 gün boyunca aileme sunacağım.ve Temmuz ve hangi sürümün kazanan olacağını görmek için heyecanlıyım. Blackberry versiyonunun zirvede olmasını bekliyorum ama göreceğiz.

Bu tatil hafta sonu ne servis edeceksiniz? Henüz bir kokteyl planlamadıysanız, bunlar menünüzde olmalı: basit, benzersiz, lezzetli ve ferahlatıcı. Size söz veriyorum, konuklarınız hayal kırıklığına uğramayacak.

Zevk almak!

Turuncu 3 Yollu Katır |  iyi yemek 4 hayat

YazdırmakYazdırmak

3 yollu kefal

Teslim olmak: 1 porsiyon

Hazırlanma zamanı: 5 dakika

Toplam zaman: 5 dakika

İçindekiler:

Olgun Turuncu Katır

Portakallı Ananas Şampanya Katır

turuncu terlik

Talimatlar:

Olgun Turuncu Katır

Bir bardakta böğürtlen ve naneyi ezin. Votka ekleyin. Bardağı buzla doldurun ve zencefilli birayı ekleyin. Nane ile süsleyin.

Portakallı Ananas Şampanya Katır

Bir bardağı buzla doldurun, votka, portakal suyu ve ananas ekleyin. Birleştirmek için bir kaşıkla karıştırın. Şampanyayı ve bir parça zencefilli bira ekleyin. Dilediğiniz gibi süsleyin.

turuncu terlik

Bir bardağı buzla doldurun, votka, portakal suyu ve zencefilli bira ekleyin. Bir tutam limon suyu ekleyin ve birleştirmek için karıştırın. Dilediğiniz gibi süsleyin.

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.