Papaya Yemenin Faydaları – FoodNosher.Com

kelime ne zaman Papaya Konuşulduğunda, bir kase dilimlenmiş papaya yemek günlük bir yükten başka bir şey olmadığında, aklımız ergenlik düşüncelerine yarışıyor. Zaman geçtikçe ve yeni meyveler ortaya çıktıkça, her zaman mükemmel meyve salatasının bir parçası gibi görünen bir şey taze, tatlı papayadır. Papaya yemek size çok şey verir avantajlar.

Doğanın erdemiyle dekore edilmiş bu lezzetli meyvenin orijinal, tatlı tadını elde etmek zordur ve tatlı nektarın soğuk damlaları her şeyi iyileştirir. zayıflık sıcak bir yaz gününden.

Christopher Columbus, papayaların ‘desen meyve,’ çok doğru! Bu ambrosial sevinci çevreleyen her efsane için iki kat daha fazla fayda vardır. Besin miktarı o kadar fazladır ki, melekler için uygun olduğu varsayılır. Bu sıcak meyve erişilebilir tüm yıl boyunca, bu yüzden herkesin bundan zevk alması güzel. Çeşitli doğası, birçok mutfak keşfine yol açar. Kuru, donuk bir cildiniz varsa veya susuz kalmış hissediyorsanız veya kilo vermek istiyorsanız, sadece belirli bir miktar papaya yiyin! bu doğa çare neredeyse tüm sağlık engellerinizi koruyabilir.

Onun hakkında tüm bu konuşmayla beslenme içeriği, hadi sağlık açısından inanılmaz faydalarından bazılarına bir göz atalım:

İyi manzara

Papaya, göz sağlığını geliştirmeye yardımcı olan A vitamini ve antioksidanlar içerir. A vitamini korneaları korurken, antioksidanlar korneayı azaltır. dejenerasyon retinanın. Lezzetli meyve, genel görme gücü verir ve hatta bir dereceye kadar arttırır. Sağlıklı Yeme Papaya Hayatınızı Durdurabilir görülen reddetmek ve vizyonunuzu korumak keskin.

Sindirime yardımcı olur

Meyvedeki su ve lif miktarı, sindirime yardımcı olmasaydı şok edici olurdu. Bunun dışında papaya da kapı yiyecekleri parçalamaya ve dokuları korumaya yardımcı olan birçok enzim sindirim yolu. Yemekten bir saat önce veya sonra papaya yemek, sağlıklı sindirime yardımcı olabilir ve vücudunuzun içeri girmesine yardımcı olabilir.

Yaşlanma karşıtı

Cilt, vücudunuzun iç performansını gösteren, vücudunuzun en önemli parçasıdır. Sağlık için ve temiz cilt, günlük diyetinize papaya ekleyin. Oldukça büyük miktarda antioksidan sağlayan A vitamini, C vitamini ve E vitamini ile doludur. Cildi daha sıkı ve parlak hale getirir, kırışıklıkları, sarkmaları ve donukluğu önler. Bu harika meyve cildiniz için harikalar yaratabilir ve genel bir alfa hidroksi asit kaynağıdır. AHA, ölü cilt hücrelerinin birikmesini gidermeye yardımcı olur ve hücresel dokuları gençleştirir, onları yapar kalın ve daha sıkı.

Bağışıklık sistemini güçlendirir

Papayalar besinlerle doludur ve karşılıklı yarar, artırmak korumada. %200 oranında önerilen C vitamini, bağışıklık sistemher türlü deneyimi yaşarken vücudunuzu büyütün hastalıklar ve hastalıklar.

Daha iyi böbrek sağlığı

Meyvede bulunan anlık potasyum, büyük bir takipçisidir. böbrek enerji. Böbreklerde depolanan toksinleri temizler ve kandaki ürik asit artışını azaltır. Payapa tohumları ayrıca böbrek sağlığını desteklemede hayati bir rol oynar. görünüşü flavonoidler hücrelerin dönmesine yardımcı olur ve böbreğin işlev bozukluğu.

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.