Sağlık ve daha iyi bir dünya için barış – İyi Yiyin Hayatın Tadını Çıkarın

2022 için arzum, hepimizin barış enerjisinde daha fazla zaman geçirmemiz. Huzur içinde olmak sağlığımız ve dünyamız için daha iyidir.

Biz titreşimsel varlıklarız ve kalbimizde ve zihnimizde huzur hissettiğimizde, dünyamızda barış yayarız. Her gün tanıştığımız insanlara barış getiriyoruz. Dünyaya barış getiriyoruz.

Huzur halindeyken, bedeniniz dinlenme ve sindirme modundadır, yenilenme, restorasyon ve iyileşmenin doğal olarak gerçekleşmesine izin verir. Huzur içindeyken (dinlenme ve sindirme modunda), kan şekeri seviyeleri sabit, sindirim güçlü, hormonlar dengeli, detoksifikasyon yolları en iyi şekilde çalışıyor ve kendinizi harika hissediyorsunuz.

Aynı zamanda hastalık genlerinin kapatılmasına ve hücre onarım ve canlılık genlerinin açılıp açılmasına izin verir, böylece vücudunuz daha fazla şeyi kolaylıkla yapabilir.

Vücudumuz zamanının çoğunu dinlenme ve sindirme modunda geçirmek üzere tasarlanmıştır. Huzurlu hissetmek, yenilenmenin, restorasyonun ve iyileşmenin doğal olarak gerçekleşmesini sağlar.

Daha fazla huzur nasıl bulunur?

Öğrendiğim şey, olduğum gibi kabul etmenin, olanlara direnmekten daha huzurlu olduğu.

Son birkaç ayı acı içinde ve endişeli hissederek çok zaman geçirdim. Çoğu zaman dövüş/uçuş halindeydim. Daha fazla huzura (dinlenme/sindirim) geçmeme yardımcı olan şey, kendimi kabul etmem ve hoşuma gitmese de acıdan dolayı üzülmemin normal olduğunu hissetmekti. Çünkü boktan hissetmek ve ondan nefret etmek, aynı boku hissetmekten ve kendime iyi olmam için yer vermekten çok daha ağır. Olanları olduğu gibi kucaklamak, kendime sevgi ve şefkatle bir nebze olsun rahatlık sağlıyor ve daha iyi hissettiriyor.

Bunu yapmanın basit bir yolu. Derin bir nefes alın, nefes verirken omuzlarınızı gevşetin. Dikkatiniz nefes alırken ve verirken 3-10 derin nefes alın, nefesinizin vücudunuzda nasıl hareket ettiğini fark edin. Bedeninizde olup bitenlerin farkındalığını artırır. Dinlenmek/sindirmek için vücudunuzu otomatik olarak dövüş/uçuştan çıkarır. Biraz kabullenme, nefes alma ve yumuşama hafifliği bile büyük bir fark yaratır. Bedeninizde olanla birliktesiniz, kalbinizi sevgi ve şefkatle kendinize açıyorsunuz.

Bu uygulamayı düzenli olarak kullanıyorum. Hayatımda veya dünyada ne olursa olsun daha az stresli ve daha huzurlu hissetmemi sağlıyor.

Daha iyi bir sağlık ve hepimizin dünyamıza daha fazla barış getirebilmemiz için kendiniz için huzuru bulmamızda bize katılmanızı istiyorum.

Mutlu yıllar!

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.