Sağlıklı ve Eğlenceli Cadılar Bayramı Atıştırmalığı – İncirli ve Kuru Üzümlü Örümcekler

Bu sevimli incir ve kuru üzüm örümcekleri, çocuklar için eğlenceli ve sağlıklı bir Cadılar Bayramı atıştırması yapar – örümcek temalı Cadılar Bayramı partileri için mükemmel!

Henüz tam olarak Ekim olmadığını biliyorum, ama Cadılar Bayramı yaklaşıyor ve Cadılar Bayramı temalı yemek için şimdiden heyecanlıyım! Ben zaten bugünün tarifine daha sonbahar diyeceğim – sizi bilmem ama şu anda döndüğüm her yerde örümcekler buluyorum, kesinlikle onlar için yılın zamanı, bu da onu örümcek paylaşmak için mükemmel bir zaman yapıyor – temalı yemek!

Bu sevimli incir ve kuru üzüm örümcekleri, sağlıklı bir Cadılar Bayramı atıştırması için mükemmeldir ve çocukların hem eğlenerek hem de lezzetli bir atıştırmalıkla eğlenmeleri için harika bir yenilebilir zanaattır.

Çocuklar için eğlenceli ve sağlıklı Cadılar Bayramı atıştırmalık fikri - incir ve kuru üzüm örümcekleri - Cadılar Bayramı partisi yemekleri için mükemmel

Ayrıca Cadılar Bayramı partisi yemekleri için de mükemmel olurlar – bir meyve tabağında merkez parçası olarak kullanmak için bir veya iki tane yapabilir, bütün bir tabak yapabilir veya herkesin tadını çıkarması için masanın etrafına dağıtabilirsiniz. Servis yapmadan önce herkesi uylukların içindeki kokteyl çubukları hakkında uyardığınızdan emin olun.

İncir ve kuru üzüm ile örümcekler

Malzemeler (3 kişilik):

 • 3 incir
 • büyük avuç kuru üzüm
 • 24 kokteyl seçkisi
 • 6 yenilebilir şeker gözler
 • 1 buzlanma yazma tüpü

Yöntem:

Malzemelerinizi toplayın.

Cadılar Bayramı için İncir Üzümlü Örümcek Aperatifleri Nasıl Yapılır - Malzemeler

Dört veya beş kuru üzümü bir kokteyl çubuğuna dikkatlice geçirin ve inciri bastırmak için bir ucunda engelsiz bir bölüm bırakın. Sekiz “bacağınız” kuru üzüm olana kadar tekrarlayın.

Cadılar Bayramı incir ve kuru üzümlü örümcek aperatifleri nasıl yapılır - adım 1 dizi kuru üzümü 8 kokteyl şişine koyun

Sekiz ayağı, her iki tarafta dörder olmak üzere incirin içine doğru itin.

Cadılar Bayramı incir ve kuru üzümlü örümcek aperatifleri nasıl yapılır - 2. adım kuru üzüm bacaklarını incirin içine itin

Yapıştırıcı olarak buzlanma kullanarak her örümceğe iki şeker göz küresi yapıştırın (veya çılgına dönün ve sekiz gözün hepsini verin!).

Cadılar Bayramı incir ve kuru üzümlü örümcek aperatifleri nasıl yapılır - 3. adım, yenilebilir şeker gözlerine yazmak için buzlanma kullanın

İhtiyacınız kadar örümceğe sahip olana kadar kalan incirlerle tekrarlayın.

Sevimli ve kolay meyve örümcekleri, adım adım fotoğraflarla çocuklar için sağlıklı Cadılar Bayramı atıştırmalıkları için mükemmeldir.

Servis yapın ve tadını çıkarın!

Not: Bunları çocuğunuza servis etmek için kendiniz yapıyorsanız, önce “bacakların” içindeki kokteyl çubuklarını bilmesini sağlayın! Üzümler yemek için çubuktan yenmek yerine çubuktan çıkarılmalıdır.

Bu Cadılar Bayramı atıştırmalık fikrini sevdiniz mi? Bu eğlenceli örümcek temalı tarifleri de beğenebilirsin:

Korkunç örümcek ağı muzları

Hızlı ve kolay korkunç örümcek ağı muzları - çocuklar için eğlenceli ve sağlıklı Cadılar Bayramı atıştırmalıkları

Örümcek bademli kurabiye

Eats Amazing UK'den sevimli ve kolay Macaron Spiders eğlenceli yemek eğitimi - Cadılar Bayramı için eğlenceli korkunç yemek

Örümcek Cupcakes

Sevimli ve kolay örümcek kek tarifi - çocuklar için eğlenceli Cadılar Bayramı yemeği

Veya daha eğlenceli ve kolay Halloween yemek fikirleri ve tarifleri için, Eats Amazing blogundaki eğlenceli Halloween yemek bölümüne gidin veya Web’de çok daha eğlenceli fikirler için Halloween Pinterest panolarımı takip edin; Cadılar Bayramı yemeği, sağlıklı Cadılar Bayramı yemeği veya Cadılar Bayramı eğlencesi.

Lütuf

Sevimli ve kolay incir ve kuru üzüm örümcekleri nasıl yapılır - çocuklar için Cadılar Bayramı partisi yemekleri için mükemmel

Tarifi yazdır

İncir ve kuru üzüm ile örümcekler

Bu sevimli incir ve kuru üzüm örümcekleri, çocuklar için eğlenceli ve sağlıklı bir Cadılar Bayramı atıştırması yapar – Cadılar Bayramı partisi yemekleri için mükemmel!

Hazırlanma zamanı5 dakika

Toplam zaman5 dakika

Kurs: Parti Yemeği, Atıştırmalık

Mutfak: İngiliz, Cadılar Bayramı

Yazar: Grace Salonu

İçindekiler

 • 3 incir
 • büyük avuç kuru üzüm
 • 6 yenilebilir şeker gözler
 • 1 tüp yazma sır

Talimatlar

 • Dört veya beş kuru üzümü bir kokteyl çubuğuna dikkatlice geçirin ve inciri bastırmak için bir ucunda engelsiz bir bölüm bırakın. Sekiz “bacağınız” kuru üzüm olana kadar tekrarlayın.

 • Sekiz ayağı, her iki tarafta dörder olmak üzere incirin içine doğru itin.

 • Yapıştırıcı olarak buzlanma kullanarak her örümceğe iki şeker göz küresi yapıştırın (veya çılgına dönün ve sekiz gözün hepsini verin!).

 • İstediğiniz kadar örümceğe sahip olana kadar kalan incirlerle tekrarlayın.

 • Servis yapın ve tadını çıkarın!

Notlar

Not: Bunları bir çocuğa servis etmek için yapıyorsanız, önce “bacakların” içindeki kokteyl çubuklarını bilmelerini sağlayın! Üzümler yemek için çubuktan yenmek yerine çubuktan çıkarılmalıdır.

Bu eğlenceli örümcek temalı yemek fikrini sevdiniz mi? Kolayca bulabilmek için neden bu gönderiyi Pinterest’e kaydetmiyorsunuz?

Eğlenceli ve sağlıklı Cadılar Bayramı atıştırmalık fikri - bu meyve örümcekleri, çocuklar için Cadılar Bayramı partisi yemekleri için mükemmeldir Eğlenceli ve sağlıklı Cadılar Bayramı partisi yemek fikri - bu incir ve kuru üzüm örümcekleri, çocuklar için harika örümcek temalı ürkütücü yiyecekler yapar

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.