Şeftali Çayı Float – Temiz Bir Tabak

Bu şeftali çayı şamandırası eğlenceli ve lezzetli bir ikramdır! Sıradan yemekler için alışılmadık tatlar denemeyi seviyorum ve bu tarifin çeşitli meyvelerle de çalışabileceğini hayal etmek zor değil! Köpüklü su ekleyerek şeftali çayını sodaya dönüştürün, ardından en sevdiğiniz vanilyalı dondurmanın üzerine servis yapın. Bu tarifin AIP dostu ve süt içermeyen bir versiyonu için bir vanilyalı hindistancevizi dondurması tarifi kullanın.

Tatlı dişinizi tedavi edin!

Kısıtlı bir diyetin ardından, tüm hoşgörülerden vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmez. Günaha sert olabilir ve çarptığında, elinizde güvenle yenebilecek bir şey olması güzel. Sweet Apricity’ye girin. Otoimmün protokolle %100 uyumlu kremsi, lezzetli karameller ve çiğnenebilir marshmallowlar yaparlar. Mükemmel müşteri hizmeti, yüksek kaliteli malzemeler, üyelik ve tasarruf programı ve AIP’de karşılaşacağınız en inanılmaz güzelliklerden bazıları ile tatlı isteğiniz eksik olmayacak. Ayrıca, gıda hassasiyeti olan herkes için harika bir hediye!

şeftali çayı şamandıra

Bu şeftali çayı şamandırası, şeftali çayını sodaya dönüştürür ve lezzetli bir ikram için süt içermeyen dondurmanın üzerinde servis eder!

Diyet: AIP, Süt Ürünleri İçermez, Yumurta İçermez, Glutensiz, Ceviz İçermez, Paleo, Peskataryan, Vejetaryen

Talimatlar

  • Rooibos yapraklarını büyük bir demliğe veya ısıya dayanıklı başka bir sürahiye koyun ve üzerlerine kaynar su dökün. Örtün ve 5 dakika demlenmeye bırakın, ardından rooiboları süzün ve balı karıştırın. Oda sıcaklığına soğumaya bırakın.

  • Çayı şeftali ve limon suyuyla bir karıştırıcıda birleştirin ve pürüzsüz olana kadar püre haline getirin. Hamuru süzün ve köpüklü suyu yavaşça ekleyin.

  • Dört bardağın her birine birer top dondurma koyun, ardından şeftali çayı ekleyin.

bu tarifi denedin mi?#ACleanPlateAIP ile paylaşın ve etiketleyin!

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.