Sizin için birkaç peynirli muson kahvaltısı tarifi!

Peynirli Fransız usulü tosttan tavuklu omletlere kadar, bu kahvaltı tarifleri lezzet ve besleyicilikle doludur ve hareket halindeyken yemek için mükemmeldir. muson mevsim.

Çoğu insan kahvaltının günün ana öğünü olduğunu söyler. Güne başladığınız andan itibaren lezzetli ve doyurucu bir yemek yeme hissine hiç şüphe yok – bu, vücudunuzla ilgilenirken enerjinizi ve motivasyonunuzu artırır. iştah bir sonraki öğününüzden önce bir dizi görevi tamamlamanıza izin verir. Ama ne yazık ki, dışarıda yağmur yağdığında, bizi genellikle tembel ve isteksiz bırakır. Ancak lezzetli bir kahvaltı sadece bilet ve hatta arkanıza yaslanıp muson sabahının tadını çıkarırken en iyi partneriniz olabilir.

İşte yağmur mevsimi için 7 sağlıklı kahvaltı tarifi:

1.Paneer Besancon Chilla

zor dövmek Hem lezzet hem de uygunluk açısından Hint kahvaltıları. Bu yüzden sizi temin ederiz ki bu paneer chilla sadece sabah muson diyetinize çok güçlü bir bağ olmayacak, aynı zamanda sizin için yeterince iyi olacak. gerçekten istemek bütün gün. Ve en iyi kısmı? Yapması sadece 10 dakika sürer.

2. Izgara Bombay Sandviç

Hepimiz baharda tereyağlı veya reçelli tost yemeye alışkınız. Ancak ekmeği parlaklaştırmanın daha dekoratif ve besleyici bir yolu çiseleyen sabah onu çok doyurucu bir sandviç setine dönüştürüyor. İstediğiniz sebzeleri ekmeğe ekleyin ve kolayca kızartın veya kızartın.

3. Masala Peynirli Fransız Tostu

Fransız tostu, sahip olabileceğiniz en taze kahvaltı yemeklerinden biridir. hakkında nadiren şüphe duyulmuştur. Şimdi, bir muson sabahına biraz sıcaklık katmak için, onu peynirli masalaya dönüştürmenin daha iyi bir yolu var mı? Fransızca kızarmış ekmek? Yumurta akı ve sebzelerle birleştirilen ekmek diyeti, kaçırılmaması gereken iyi bir kombinasyondur.

4. Mısır Salatası

Mısır, kahvaltı malzemelerinde bulunması gereken en çeşitli ve besleyici maddelerden biridir. Ve salata, mutfakta karıştırabileceğiniz en keskin şeylerden biridir. İkisini birleştirin ve kısa sürede güzel, doyurucu, lezzetli bir yemek ve hafif bir şey elde edin.

5. Peynirli ve sote mantarlı tavuklu omlet

Omletler görünüşe göre normal kahvaltı menünüzün bir parçası. Yağmurlu bir gün için ağırlık, tat ve besin içeriğine bakın ve bir tavuk ve mantarlı omletiniz olsun. Vejetaryen olmayan en iyi kahvaltıyı sevenler bunu özellikle sevecektir.

6. Kuruyemişli yulaf ezmesi

Yulaf ezmesi besleyici olduğu için iyi bilinir ve bu nedenle nasıl pişirilebileceği konusunda son derece farklıdır. Bu nedenle, besleyici değeri yüksek kahvaltıları seviyorsanız, yulaf ezmenizi kaka form, birleştirebileceğiniz en iyi fikirlerden biridir. bileşen muson kahvaltınızda.

7. Şekersiz Granola

Haddelenmiş yulaf, keten tohumu, yoğurt – bunlardan herhangi biri en taze yağmurlu bir günde ana öğünde yiyebileceğiniz malzemeler. Ayrıca, bu harika granola prosedüründe bulabileceğiniz bazı bileşenler, yağmurlu günlerde kahvaltınız için harika bir çözüm olabilir.

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.