Susam Tohumlu Sarımsak + Zencefil Kutlama Kabağı – Amie Valpone

Bu tarif, tam bir tezatlık çalışmasıdır – gevrek susam tohumları, keskin zencefil ve sarımsak ve tatlı ve yumuşak kavrulmuş kabak. Partiler için veya dışarısı soğuk olduğunda ve evinizi fırınınızla ısıtmak istediğinizde servis etmek için harika bir garnitür.

Bu tarife özel bir lezzet veren taze sarımsak ve zencefil ilavesinden faydalanmayan çok az yemek var ve bunlar benim en sevdiğim malzemelerden ikisi – özellikle kış aylarında ısı oluşturdukları ve her zaman sıcak göründükleri için vücudum. Bu tarifte siyah ve beyaz susam tohumları ile sarımsak ve zencefil doğrama arasında çok şey oluyor gibi görünse de, çok çeşitli yemeklerle iyi giden ve tamamlayan oldukça basit bir tarif. Her lokmada tatlılığı ve ince sıcaklığı takdir edeceksiniz ve bu tatların ne kadar güzel bir araya geldiğini sevmeyi öğreneceğinizi garanti ediyorum.

Son olarak, herhangi bir parti kabağı bulamazsanız endişelenmeyin. Bunun yerine kolayca meşe palamudu kabağı kullanabilirsiniz.

ben bu tarifte ne kullanıyorum

harç ve havaneli sarımsak ezmesi yapmak için kullanmayı seviyorum

ve fırçalamak güzel ve parlak olmaları için sebzeleri kaplamak için kullanmayı seviyorum

dökme demir kenarlı kalbur (Vücudumdaki yüksek alüminyum seviyeleri nedeniyle tüm alüminyum fırın tepsilerimi attım). hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, ilk kitabım, temiz yemekhayatımızdaki gizli toksisiteyi bulmak ve detoksifiye etmek için harika bir kaynaktır.

Masada roka ve mikro yeşillikler ile susam kabuğu ile kavrulmuş sarımsak + zencefil kabak

Susam Tohumlu Sarımsak + Zencefil Kutlama Kabağı

Yazar: arkadaş

Tarif türü: Giriş

 • 2
  orta
  kutlama (veya meşe palamudu) kabağı
  dörde bölünmüş ve deseed
 • 2
  büyük
  diş sarımsak
  soyulmuş ve doğranmış
 • deniz tuzu
  tatmak
 • 1
  çorba.
  doğranmış taze zencefil
 • taze kara biber
  tatmak
 • sızma zeytinyağı
 • 1/4
  doğranmış
  beyaz susam tohumları
 • 1/4
  doğranmış
  siyah susam tohumları
 • üstesinden gelmek
  roka veya mikro yeşillikler
  hizmet etmek isteğe bağlı

 1. Fırını 400 derece F’ye önceden ısıtın. Parşömen kağıdı ile kenarlı bir fırın tepsisi hazırlayın.

 2. Sarımsak ve deniz tuzunu havanda ve havanda sarımsak ezmesi gibi görünene kadar karıştırın. Küçük bir kaseye aktarın ve zencefil, taze çekilmiş biber ve bir çiseleyen zeytinyağı ekleyin. Kabakların etli kısımlarını parlak ve iyice kaplanana kadar kaplamak için bir pasta fırçası kullanın. Gerektiğinde daha fazla yağ ekleyin.

 3. Susam tohumlarını bir tabağa koyun ve karıştırarak siyah ve beyaz susam tohumlarının eşit olarak dağılmasını sağlayın. Yağ karışımını fırçaladığınız kabakların kesik kenarlarını elinizle tohumlu karışıma bastırın ve hazırlanan fırın tepsisine yerleştirin. Kalan kabak ile tekrarlayın, ardından fırına aktarın.

 4. 30 ila 35 dakika ya da kabak çok hassas ve altın rengi kahverengi olana kadar kızartın. Fırından çıkarın ve istenirse roka veya mikro yeşilliklerle servis yapmadan önce 5 dakika soğumaya bırakın. Tatmak için bir tutam deniz tuzu ve birkaç kat taze çekilmiş karabiber ile bitirin.

Bu makale şunları içerebilir: Amazon veya diğer bağlı kuruluş bağlantıları, bu bağlantılara tıklayarak bir satın alma işlemi yaparsanız küçük bir komisyon alacağım anlamına gelir.

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.